27 Şubat 2010 Cumartesi

DOĞA Doğal marmelat ....


Dün markette her zaman olduğu gibi doğal ürünlerin bulunduğu reyondaydım ve Doğa %100 doğal ve şeker ilavesiz marmemaltlara gözüm takıldı.Aslında öyle reçel,marmelat,bal sevenlerden değilimdir ama tadını merak ettim.E tabi diyette yapıyorum tatlı ihtiyacımı şekersiz ve doğal bir ürünle karşılama imkanı varsa neden olmasın dedim.Böğürtlenlisinden kaptım 1 tane hemen.

Ben böğürtlensever olduğum için tadını çok beğendim.Gerçekten çok güzel bir tadı var.Ahududu,kuşburnu,böğürtlen,erik,vişne,çilek ve kızılcık çeşitleri var.En kısa zamanda hepsinin tadına bakmak istiyorum doğrusu.Hem doğal hem de kalorisi gerçekten makul.

100 gramında 268 kalori var yani her gün sabah 10 gr yersem 27 kalori alacağım.E süper vallahi 0 şeker az kalori.DOĞA'nın sitesinde marmelatlarla ilgili yazılanlardan şu kısmı ilginizi çekecektir:  • Şeker ya da herhangi bir tatlandırıcı madde içermez.

  • Şeker şokuna neden olmaz.

  • Koruyucu madde içermez.

  • Kıvam verici,jelleştirici maddeler içermez.


DOĞA ürünlerinin ben müslisini ve esmer şekerini de kullanıyorum.Memnunum da tabi ki öneririm.Fiyatını merak edenler için de ben migrostan 8.5 tl'ye aldım.300gr.

Afiyet bal şeker olsun.
Resim DOĞA sitesinden alınmıştır.

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...